rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Bruk-Bet Solar największym eksporterem modułów fotowoltaicznych w Polsce

image

Według szczegółowych badań przeprowadzonych wśród 21 przedsiębiorstw przez Instytut Energetyki Odnawialnej, na polskim rynku PV w 2016 roku sprzedano moduły fotowoltaiczne o łącznej mocy 33,8 MW, co obejmuje 1/3 całkowitej mocy zainstalowanej w Polsce w 2016, która wyniosła 101 MW. W badaniu IEO wzięło udział trzech największych krajowych producentów fotowoltaicznych w Polsce, spośród których, Bruk-Bet Solar wyprodukował łącznie 29,9 MW.W opaciu o dane statystyczne IEO Bruk-Bet Solar zajęła pierwsze miejsce pod względem mocy wyeksportowanych modułów fotowoltaicznych, zaś udział przedsiębiorstwa z Tarnowa w polskim rynku eksporterów modułów fotowoltaicznych w 2016 roku wyniósł aż 54,2%.
Pod względem mocy sprzedanych instalacji fotowoltaicznych na polskim rynku, firma Bruk-Bet Solar zajęł a drugie miejsce, z udziałem w sprzedaży w 2016 roku na poziomie 22,7%.


Zebrane dane statystyczne posłużyły do sporządzenia przez IEO corocznego raportu pt. „Rynek fotowoltaiki w Polsce 2017″, który jest dostępny bezpłatnie na stronie internetowej www.ieo.pl.certyfikat bruk betcertyfikat bruk betKONTAKT

Bruk-Bet Solar

Produkty
dodaj+ «»

Katalog Firm

 • Revolt Energy

  Czołowy w Polsce producent pokryć dachowych staje się właścicielem rozwiązań…
 • AZEnergia

  Firma AZEnergia to lider w branży instalacji fotowoltaicznych dla gospodarstw…
  AZEnergia
 • Solarity Polska

  Solarity -jesteśmy wiodącym dystrybutorem i hurtownią systemów fotowol…
  Solarity Polska