rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Jubileuszowa edycja Targów Enex 2023

Rozpoczęcie: 2023-03-08
Zakończenie: 2023-03-09
image
Miejsce spotkania:
Kielce
Zakładowa 1

Jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA zapowiada się imponująco. Już od 8 do 9 marca 2023 roku w Targach Kielce spotkają się najlepsi światowi producenci, którzy zaprezentują najnowsze rozwiązania branżowe.Targi ENEX i ENEX – NOWA ENERGIA od lat przyciągają firmy z krajów mocno stawiających na rozwój branży energetycznej. Wystawcy ostatniej edycji pochodzili aż z trzech kontynentów. W Targach Kielce prezentowano m.in. najnowsze rozwiązania dronowe, nowoczesne systemy montażowe i fotowoltaiczne, modele inwerterów i pomp ciepła, kompletne systemy grzewcze, a także stacje do ładowania samochodów elektrycznych i osprzęt elektroinstalacyjny. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy najnowszych modeli samochodów elektrycznych. W Strefie Elektromobilności pojawiły się auta takich marek jak: Tesla, Hyundai, Opel, Peugeot, Audi, Volkswagen, Skoda i Cupra.

Targi ENEX - wymiana wiedzy, doświadczeń i kontaktów
Oprócz poznania najnowszych osiągnięć branży energetycznej, targi ENEX i ENEX – NOWA ENERGIA to okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń podczas konferencji, forów i branżowych spotkań. Uczestnicy ostatniej edycji wydarzenia mogli spotkać się w specjalnej strefie wystawienniczej MiastOZE, wziąć udział w Forum Fotowoltaicznym Solar+ i Ogólnopolskim Forum Pomp Ciepła, a także zgłębić temat magazynowania energii oraz efektywności energetycznej podczas konferencji Energia PL i HEAT not LOST.

Najlepsi z branży energetycznej w Kielcach
Podczas targów ENEX wybrani Wystawcy otrzymują nagrody i wyróżnienia za magazynowanie i zarządzanie energią, odnawialne źródła energii, sprzęt eksploatacyjny i narzędzia oraz konstrukcje OZE. Doceniane są także najciekawsze aranżacje stoisk targowych i sposób promocji, a także najlepsze realizacje energetyczne i ekologiczne w Polsce.

Targom ENEX l ENEX NOWA ENERGIA towarzyszyć będą Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH oraz Międzynarodowe Targi Izolacji 4Insulation.

Zapraszamy od 8 do 9 marca 2023 roku do Targów KielceOrganizator wyślij zapytanie ofertowe

Targi Kielce

E-mail: biuro@targikielce.pl

WWW: www.targikielce.pl

Tel: +48 41 365 12 22
Fax: +48 41 345 62 61
Adres:
ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce

Polecamy
dodaj+ «»

Katalog firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
 • Robert Bosch

  Grupa Bosch Thermotechnik GmbH, do której należy marka Buderus, to naj…
 • Wobet-Hydret

  Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu producenta oczyszczalni ściekó…
  Wobet-Hydret